Cennik


Ceny podawane są indywidualnie naszym klientom.
Zapraszamy do kontaktu!
Nie zapomnij zapytać o promocje!
mail-1454732_1920

Instrukcja tworzenia strony internetowej

1. Wejdź na stronę, następnie zaloguj się do Panelu klienta używając loginu i hasła które otrzymałeś/aś od nas przy zakupie abonamentu.
2. Po zalogowaniu się, przejdziesz przez krótkie etapy dodawania strony internetowej. Etapy wykonywać będziemy po kolei od 1 do 6. jeżeli będziesz chciał wrócić do któregoś z etapów wystarczy kliknąć na wybrany etap z menu nawigacji.

Etap 1 - Wybierz adres swojej strony www


W pustym polu wpisz interesujący cię adres swojej strony. Np: uzosi lub willa-jola. Pamiętaj aby nazwa była krótka i łatwa do zapamiętania przez klientów. Po Wybraniu adresu kliknij zapisz, zostaniesz przeniesiony do kolejnego etapu. W przypadku gdy nazwa będzie zajęta, zostaniesz poproszony o podanie innej nazwy.


Etap2 - Wybierz szablon graficzny


W tym etapie wybierz jeden z 7 szablonów graficznych. Po kliknięciu w miniaturkę zdjęcia pojawi się ono w większym rozmiarze tak abyś mógł zapoznać się ze szczegółami. Szablon wybieramy zaznaczając punkt przy jego nazwie. Następnie kliknij przycisk Zapisz znajdujący się poniżej szablonów.

Etap 3 - Wybierz kolorystykę szablonu


Podobnie jak w etapie drugim z pośród dostępnych motywów wybierz najlepszy dla siebie. Klikając w miniaturkę możesz zobaczyć podgląd. Wybieramy tak samo jak w etapie drugim klikając w punkt obok nazwy. Po wybraniu odpowiedniego motywu kolorystycznego kliknij przycisk Zapisz znajdujący się poniżej.

Etap 4 -Dodaj zdjęcia do galerii


Kliknij na przycisk "przeglądaj" następnie wskaż lokalizację zdjęć swojego obiektu na swoim dysku. Kliknij otwórz i następnie "dodaj zdjęcie". Fotografia została dodana poniżej. W ten sposób możesz dodać nieograniczoną liczbę zdjęć na swoją stronę. Kiedy skończysz zjedź na dół i kliknij przycisk "dalej"


Etap 5 - Wybierz zdjęcia do szablonu


W tym etapie dodasz zdjęcia które będą widoczne na stronie głównej, ilość zdjęć zależy od tego jaki szablon wybrałeś. Niektóre szablony nie mają zdjęcia głównego w takim przypadku zostaniesz o tym poinformowany i przeniesiony do etapu 6. To co teraz widzisz na ekranie to szkic szablonu na który się zdecydowałeś, zaznaczone są tam również numerami miejsca w których będą znajdować się zdjęcia które musisz wybrać poniżej. Aby wybrać "zdjęcie nr 1" kliknij na niebieski napis "wybierz zdjęcie", pojawi się podgląd wszystkich zdjęć jakie dodałeś do galerii, wybierz interesujące cię zdjęcie i kliknij na nie. (efekt widoczny będzie dopiero po zakończeniu wszystkich etapów) WAŻNE Zawsze musisz dodać tyle zdjęć, ile wymaga dany szablon. Po wybraniu zdjęć kliknij przycisk "dalej"


Etap 6 - Opis strony i dane kontaktowe


Tytuł - Tutaj wpisz nazwę swojego obiektu, będzie to nazwa główna widoczna na stronie. Podtytuł - to tekst który będzie widoczny pod nazwą obiektu. Następnie w wolnych polach wpisz opis który będzie znajdował się na stronie głównej i w ofercie. Jeżeli chcesz aby do opisu dołączona była fotografia wystarczy że wybierzesz która z nich ma się pojawiać w opisie po przez kliknięcie w wybierz zdjęcie. Możesz dodawać kolejne fotografie do opisu, w tym celu kliknij na zielony plus znajdujący się z boku. Pamiętaj aby wybrać czy fotografia ma się pojawiać z lewej czy z prawej strony. Jeśli tego nie zaznaczysz zdjęcie będzie źle umiejscowione.

Cennik - są dwa sposoby dodawania cennika. W pustym polu możesz wypisać wszystkie ceny uwagi oraz promocję które oferujesz, dodatkowo możesz również skorzystać z prostej tabelki. W rubryce "opis" wpisz: termin lub rodzaj pokoju, domku, nazwę apartamentu itd.w drugiej rubryce wpisz cenę i kliknij przycisk "dodaj". Cennik pojawi się z formie graficznej na stronie.

Na końcu pozostaję już tylko uzupełnić kontakt, (w nazwie firmy wpisz nazwę swojego obiektu) Wybierz ręcznie lokalizację swojego obiektu na zamieszczonej mapie operując bocznym menu przybliżania i oddalania lokalizacji oraz przewijania w odpowiednim kierunku.. Ręczne dodawanie lokalizacji pozwoli na uniknięcie błędów.

Po zapisaniu wszystkich zmian zostaniesz przeniesiony do podglądu panelu klienta. Na pierwszym miejscu będzie podany link do twojej strony, po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany na swoją stronę internetową. W celu edycji któregoś z elementu, po prostu kliknij na wybrany etap.